افتخاری: به استقلال کمک کنید تا در آسیا مقام خوبی بیاوریم/ به بازیکنان قول پاداش دادم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال در حاشیه بازگشت این تیم از عمان در فرودگاه امام خمینی گفت: برنامه‌ریزی خوبی برای این بازی‌ها داشتیم. اردوی قطر فرصت خوبی برای آماده‌سازی بود و شفر و بازیکنان وقت داشتند تیم از نظر روحی و روانی و فنی آماده شود که این موضوع جواب داد. هر چند هزینه‌های زیادی برای باشگاه در بر داشت، اما ارزش داشت و تیم نتیجه گرفت.

وی افزود: امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. در شرایطی هستیم که باید به باشگاه استقلال کمک شود تا از این فرصت به بهترین شکل استفاده کند و امسال در آسیا مقام خوبی را کسب کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اتهام کم کاری به او، خاطرنشان کرد: منتقدان اگر با ما باشند می‌بینند که 24 ساعت در حال کار کردن هستیم.

افتخاری در واکنش به انتشار عکسی از او که در حال استراحت کردن است، تصریح کرد: هر انسانی باید هشت ساعت مفید بخوابد. وقتی پرواز من 8 ساعت تاخیر دارد، نمی‌توانم 15 دقیقه چرت بزنم؟ یک بار گفتم آنهایی خواب بودند که 10 سال روی دست باشگاه استقلال بدهی گذاشتند. من در این دو سال به اندازه 10 سال کار کردم. بروند از مربیان و بازیکنانی که سال‌های سال پول نگرفتند و الان می‌گیرند سؤال کنند تا متوجه شوند چه کسی خواب بود و چه کسی بیدار.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: تیم ما در یک شرایط حساس کادر خود را عوض کرد، اما تیم شکل گرفت و این کار، کار ساده‌ای نبود. جمع کردن این تیم زیر فشار و در بحران، کار سختی بود. توجهی به این صحبت‌ها ندارم زیرا هواداران حق دارند که انتقاد کنند، اما اگر توهین کنند، من به آنها را به خدا واگذار می‌کنم.

مدیرعامل استقلال درباره پاداش بازیکنان برای شکست الهلال و زمان پرداخت این پاداش، اظهار داشت: به بازیکنان قول پاداش دادم. امیدوارم قبل از بازی العین این پاداش را پرداخت کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x