امامی‌فر: مدارک پزشکی می‌گویند حسینی مصدوم است، پس به شایعات توجه نمی‌کنیم/ همه بازی‌های ما حساس است

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار سپیدرود مقابل سایپا در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: تمام بازی‌های ما حساس است. ماندن سپیدرود در لیگ برتر به تمام بازی‌های باقی مانده بستگی دارد. بعد از بازی با استقلال شرایط خوبی نداشتیم، چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ فنی. تمام بازی‌های ما حساس است. شرایط ماندگاری سپیدرود به تمام بازی‌های باقی مانده بستگی دارد. بعد از بازی با استقلال شرایط خوبی نداشتیم. چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ فنی.پس از بازی با استقلال، تمرینات مدونی پشت سر گذاشتیم و بازی‌های سایپا را آنالیز کردیم. از هر نظر آماده هستیم تا با سایپا بازی کنیم و حریف دست و پا بسته‌ای برای این تیم نخواهیم بود.

وی درباره اختلافات موجود در تیم سپیدرود و اینکه گفته می‌شود بین بازیکنان بومی و غیربومی اختلافاتی ایجاد شده است،‌ تصریح کرد: درون هر باشگاه اختلاف نظر وجود دارد و باید هر اختلاف نظر را با گفت‌وگو حل کنیم. تلاش می‌کنیم اگر مشکلی بین نفرات تیم وجود داشته باشد،‌ در داخل باشگاه حل و فصل کنیم.

سرمربی سپیدرود در مورد شایعاتی که گفته می‌شود سید محمد حسینی دروازه‌بان این تیم مصدوم نیست و خودش را به مصدومیت زده است، خاطرنشان کرد: ما نامه مکتوب پزشک تیم را درخصوص مصدومیت حسینی از ناحیه کمر داریم. ما طبق مدارک صحبت می‌کنیم،‌ نه مطابق شایعات.

امامی‌فر درباره بازیکن خارجی که در تمرینات سپیدرود شرکت کرد و اینکه آیا این بازیکن به جمع سرخپوشان شمالی می‌پیوندد یا خیر، گفت: مصدومیت حسینی شرایط ما را تحت‌الشعاع قرار داده است. باید ببینیم ابتدا تکلیف او چه می‌شود و منتظر نظر پزشک هستیم تا ببینیم حسینی نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر. ما یک جای خالی داریم و ابتدا باید ببینیم او می‌تواند بازی کند یا خیر تا باشگاه تصمیم بگیرد حسینی در سپیدرود خواهد ماند یا بازیکنی جایگزین او خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x