اکبرپور: آقای عباسی! شما در حد لیگ دسته سوم هم نیستید، چه برسد به لیگ برتر!

[ad_1]

سیاوش اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 5 بر صفر مشکی‌پوشان مقابل سپاهان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: پس از اینکه از سمت‌مان استعفا کردیم، نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که وقتی برگشتیم، تیم طور دیگری شده بود. انگار روح تیم مُرده بود. لطفاً به هفت هشت بازی گذشته تیم نگاه کنید که چه فوتبالی را بازی می‌کرد. در همان بازی با نفت تهران که 4 بر یک شکست خوردیم، چند موقعیت گل داشتیم، اما روز گذشته اصلاً موقعیتی نداشتیم. هفت هشت بازیکن ما در زمین راه می‌رفتند، دلیلش را هم نمی‌دانم و برای من و رضا عنایتی واقعاً جای سؤال داشت.

وی افزود: زمانی که رضا (عنایتی) استعفا کرد، آن را پذیرفتند و سراغ 70 مربی رفتند، اما وقتی نتوانستند مربی پیدا کنند، با خواهش و التماس از عنایتی خواستند، برگردد. عنایتی به خاطر مردم شهرش قبول کرد، دوباره برگردد.

«آبروی آدم‌ها مهم‌تر از کار کردن است»، اکبرپور با بیان این جمله خاطر نشان کرد: امروز آقای عباسی، مالک باشگاه مشکی‌پوشان صحبت‌هایی انجام داده که باید به آنها پاسخ بدهم. مالک یا مدیرعامل تیم حق دارد که در مورد تیمش صحبت کند، اما حیطه فنی وظیفه عنایتی یا من است و ربطی به مسائل دیگر باشگاه ندارد. رختکن خوب باشد یا نباشد، پول داده شود یا نشود، ربطی به سرمربی ندارد و به مدیریت باشگاه ارتباط دارد. سؤالی که از عباسی دارم این است که آیا کارهایی که انجام دادید، به موقع بوده است؟!

عباسی: ترکیب مشکی‌پوشان و تعویض‌ها اصلا خوب نبود؛ چرا بهترین مدافع ما بیرون بود؟

مربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خاطرنشان کرد: دوستان صحبت از اکبر میثاقیان کرده‌اند. او در عرصه مربیگری پیشکسوت ما و قابل احترام است، اما آیا یک تیم لیگ برتری را با سه میلیارد یا در نهایت پنج میلیارد می‌بندند؟ در لیگ یک هم این‌طور تیم نمی‌بندند. تیم ما از نظر زمین تمرین دچار مشکل بود، چون زمین تمرین سفت است. مربی قبل از ما را به 15 محل بردند تا زمین نشان دهند، این می‌شود مدیریت؟

اکبرپور در واکنش به اظهارات عباسی مبنی بر اینکه توان عنایتی همین بوده است، گفت: از عباسی سؤال می‌کنم که آیا هر مربی که آمده و رفته، توانش همین بوده است؟ باید از 30 مربی که اینجا آمدند، تشکر کنم، باید به آنها پاداش ویژه بدهند! عنایتی بدون هیچ چشمداشتی آمد و کار کرد. عنایتی حرف خوبی زد. ما به گواه کارشناسان و مربیان فوتبال مالکانه انجام می‌دادیم، آن هم با چه شرایطی. این جای افتخار دارد. آقای عباسی که از سرمربی ایراد می‌گیری، یک بار هم به آدم‌هایی که آمده‌اند و رفته‌اند نگاه کن. آیا آنها هم ضعیف بودند؟ وقتی بازیکن توپ را گل نمی‌کند، چه ربطی به سرمربی دارد؟ آقای عباسی! در نیم‌فصل دوم پنج شش بازیکن گرفتید که روی هم 100 میلیون تومان به آنها پول ندادید. شما بازیکن خارجی گرفتید که قبل از بازی با پیکان گفت پایم درد می‌کند، بازی بعدی گفت مچم درد می‌کند، او دلش با تیم نبود و رفت، چون برای دادن پولش امروز و فردا کردید.

وی ادامه داد: در بازی با پرسپولیس با آن عظمت که امسال بهترین سالش را سپری می‌کند، موقعیت ندادیم و موقعیت ساختیم. بازی با سپاهان اما، صحنه‌های گل خوردن ما را ببینید، همه گل‌های خورده مشابه هم بودند. روی هر گل، بالای پنج شش بازیکن راه می‌رفتند و کم‌کاری کردند. نمی‌خواهم بگویم عمدی بوده، چون خودم بازیکن بودم و هیچ بازیکنی عمدی کاری نمی‌کند، اما دلیلش را نمی‌دانم. یک هفته پس از استعفا تهران بودیم، وقتی برگشتیم به رضا عنایتی گفتم چرا تیم اینجوری شده است؟ چرا بازیکنان پژمرده شده‌اند؟

مربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان تصریح کرد: متوجه شده‌ایم برخی از اعضای کادر فنی و بازیکنان از تدارکات تیم کمتر پول گرفته‌اند. خیلی چیزها اینجا دیده‌ایم که اگر عباسی بخواهد صحبتی کند، مجبور هستیم حقایقی را بگوییم که برای خیلی‌ها می‌تواند جالب باشد. آقای عباسی، شما که می‌گویی حد عنایتی همین است، حد خودتان چیست؟ حد شما لیگ دسته سوم هم نیست، چه برسد به لیگ برتر! شما اشتباهی به لیگ برتر آمده‌ای. توان مرزبان، میثاقیان، خداداد عزیزی و عنایتی همین بود، توان شما چقدر است؟ قصد داشتم خیلی چیزها را بگویم، اما عنایتی از من خواست صحبتی نکنم، نگذارید بگویم چطور شب بازی لباس‌های تیم را بردند. مردم شما را می‌شناسند، اهالی فوتبال هم همینطور. می‌توانید از مرزبان سؤال کنید که شما چه کسی هستید.

اکبرپور افزود: ما در جریان آمدن تک تک بازیکنان بودیم، چند بازیکن گرفتیم، اما 100 میلیون هم پول ندادید. قرارداد روح الله سیف اللهی را دو ساعته فسخ کردید، چون نمی‌خواستید پولش را بدهید. آیا سیف‌اللهی به دردمان نمی‌خورد؟ قرارداد مهرداد طهماسبی را یک ساعته فسخ کردید. مربی بادانش شما هشت امتیاز گرفت، اما عنایتی تیمی را تحویل گرفت که 12،13 بازیکن بیشتر نداشت. آقایان عباسی! اگر جنجال نمی‌کردید، تیم در لیگ برتر می‌ماند، الان هم امیدوارم تیم بماند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x