حکم محرومیت تبریزی‌ها این هفته هم اجرا نمی‌شود/ برگزاری بازی تراکتورسازی – پیکان در تبریز

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پیش از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تیم تراکتورسازی توسط کمیته انضباطی به برگزاری یک بازی خارج از استان محکوم شد، اما سازمان لیگ اجرای حکم را به هفته بیست‌وپنجم موکول کرد. حالا با رسیدن بازی‌ها به هفته بیست‌وپنجم، سازمان لیگ بار دیگر اعلام کرد که اجرای حکم محرومیت باشگاه تراکتورسازی امکان‌پذیر نیست. پیش از این هم بازی تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد در هفته بیست‌وسوم در تبریز برگزار شده بود.

سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برگزاری بازی تراکتورسازی – پیکان در یک استان بی‌طرف، اظهار داشت: برای برگزاری بازی در یک استان دیگر باید نامه‌نگاری شود. این‌طور نیست که من بگویم مثلاً الان بروید و در قم بازی کنید و آنها هم فردا آنجا بازی کنند. برای این کار باید نامه‌نگاری شود و جاهای مختلفی مثل شورای تأمین استان مربوطه موافقت کنند. به همین خاطر، این حکم در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر هم اجرایی نمی‌شود.

به گزارش تسنیم، بازی تراکتورسازی – پیکان در چارچوب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور ساعت 15 پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x