حیدری و محروم کردن 2 بازیکن کلیدی سرخابی‌ها از حضور در دربی

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در جریان دیدار روز گذشته (شنبه) تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال، سیدحسین حسینی با کارت زردی که گرفت، دربی 86 را از دست داد. با این حال دروازه‌بان جوان استقلال مدعی است که قصد تلف کردن وقت بازی را نداشته و بیژن حیدری نباید به او کارت زرد نشان می‌داد. حسینی همچنین تأکید کرده که فرشید باقری قصد داشته پشت توپ قرار بگیرد و او پشت توپ نبوده که بخواهد وقت تلف کند.

بیشتر بخوانید: دوست داشتم در سال جام جهانی مقابل پرسپولیس بازی کنم

دلیل تصمیم حیدری برای دادن کارت زرد به حسینی تنها به این صحنه مربوط نمی‌شود. داور بازی اعتقاد داشته که دروازه‌بان استقلال تا پیش از کارت زردش، در دو صحنه از محوطه جریمه بیرون آمده تا به هم‌تیمی‌هایش بابت عدم یارگیری اعتراض کند. داور در هر دو صحنه به حسینی تذکر داده بود و که زودتر بازی را شروع کند و سومین بار پس از تعلل در زدن ضربه به او کارت زرد نشان داده است. حسینی همچنین اعتراض کرده که باقری پشت توپ بوده و نباید کارت زرد می‌گرفت، در صورتی که داور گزارش داده که او دو بار برای زدن ضربه تعلل کرده است.

پس از محروم شدن حسینی در دربی، شماری از استقلالی‌ها به حیدری اعتراض کرده‌اند که او عمداً دروازه‌بان استقلال را از حضور در دربی محروم کرده است. حیدری سال گذشته هم پیش از دربی 84، در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز کمال کامیابی‌نیا را به دلیل درگیری با فرزاد حاتمی با کارت زرد جریمه و سه اخطاره شد. در همان بازی با اعتراض‌های کامیابی‌نیا، حیدری هافبک پرسپولیس را اخراج کرد. پس از پایان بازی نیز، کامیابی‌نیا به تابلوهای تبلیغاتی لگد زد که حیدری در گزارش خود به کمیته انضباطی به این مسئله اشاره کرد تا کامیابی‌نیا چند جلسه محروم شود. پرسپولیس در دربی 84 شکست خورد تا هجمه‌ای از پرسپولیسی‌ها به سمت حیدری وارد شود و بگویند او عمدی کامیابی‌نیا را محروم کرد. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x