دانلود سریال روز بازی بارسلونا دوبله عادل فردوسی پور

مستند روز بازی
مستند روز بازی

دانلود سریال روز بازی با دوبله عادل فردوسی پور از سایت فول مچ

 

سریال روز بازی با روایت عادل فردوسی پور به کارگردانی اوریول کوئرول در سال 2019 ساخته شده است. این سریال محصول کشور اسپانیا و در ژانر مستند و ورزشی می‌باشد. در این سریال سرخیو بوسکتس، کلمنت لنگلت، لئو مسی، جرارد پیکه، سرگی روبرتو، لوئیس فرناندو سوارز، مارک آندره تر اشتگن، ارنستو والورده، آرتورو ویدال , جوزف ماریا بارتومو به هنرمندی پرداخته‌اند.

دانلود سریال روز بازی با زبان اصلی با کیفیت عالی

قسمت هشتم قرار گرفت ** پایان مجموعه

توجه کنید فقط در نرم افزار های پخش کننده فیلم قابل پخش میباشد

درباره فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – دانلود قسمت 1: فوتبال کلاسیک

لوئیز سوارز کودکی بی دردسری را پشت سر نگذاشت. نداشتن پدر و مشکلاتی که مادرش در تأمین معاش خانواده با آن مواجه بود، او را تحت فشار می گذاشت که در فوتبال به موفقیت برسد. لحظه ی کلیدی زندگی او، زمانی بود که در اروگوئه و در نوجوانی با همسر آینده اش، سوفیا، ملاقات کرد. سوارز توضیح می دهد که کمی بعد از این ملاقات، سوفیا ناچار می شود با خانواده اش به بارسلونا نقل مکان کند اما علی رغم فاصله، رابطه ی آنها زنده می ماند. زمانی که بارسا به جذب او علاقه نشان داد، او متوجه شد که حالا می تواند رویای تمام زندگی اش را محقق کند: در بارسلونا و در کنار سوفیا زندگی کند و برای بهترین تیم دنیا به میدان برود.

 


دانلود قسمت اول : فوتبال کلاسیک با کیفیت 1080p

دانلود قسمت اول : فوتبال کلاسیک با کیفیت 720p

دانلود قسمت اول : فوتبال کلاسیک با کیفیت 480p

دانلود قسمت اول : فوتبال کلاسیک با کیفیت 240p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – قسمت 2: محدوده دشمن

چند هفته بعد از برد قاطعانه بارسا در کلاسیکو، قرعه کشی کوپا دل ری تقابل تازه ای با رئال مادرید را سر راهشان قرار داد: دو بازی رفت وبرگشت در مرحله ی نیمه نهایی. بازی رفت در نیوکمپ و با درخشش غیرمنتظره ی مالکوم همراه بود اما همه چیز به مسابقه برگشت در برنابئو کشیده شد. در آن مسابقه، دروازه بان آلمانی بارسا، ترشتگن در قامت یک قهرمان ظاهر می شود و خود را به عنوان یک دوست دار واقعی شهر بارسلونا معرفی می کند.

دانلود قسمت دوم: قسمت 2: محدوده دشمن با کیفیت 1080p

دانلود قسمت دوم: قسمت 2: محدوده دشمن با کیفیت 720p

دانلود قسمت دوم: قسمت 2: محدوده دشمن با کیفیت 480p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – قسمت 3: طلسم

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بوده. حالا وقتش رسیده که با شکست یک باشگاه تاریخی دیگر، یعنی منچستریونایتد، باز هم به مرحله نیمه نهایی برگردد. جرارد پیکه به خانه ی روزهای نوجوانیش برمی گردد و کلمان لنگله که در ترکیب اصلی این مسابقه قرار گرفته، با برادرانش در زمین تمرین ملاقات می کند، ملاقاتی که الهام بخش تیم برای موفقیت در اولدترافورد خواهد شد.

دانلود قسمت سوم : قسمت 3: طلسم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت سوم : قسمت 3: طلسم با کیفیت 720p

دانلود قسمت سوم : قسمت 3: طلسم با کیفیت 480p

دانلود قسمت سوم : قسمت 3: طلسم با کیفیت 240p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – قسمت 4: همسایه ها

هیچ لذتی شیرین تر از شکست دادن رقبای همشهری نیست، چیزی که طرفداران بارسا در چند فصل اخیر و در بازی مقابل اسپانیول به آن عادت کرده اند. با این حال داربی همیشه یک بازی ویژه است، بخصوص بخاطر تاریخچه ی بین دو تیم، مسئله ای که ارنستو والورده و فیلیپ کوتینیو به خوبی از آن آگاهند.

 


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور –قسمت 5: امتیاز نهایی

ماه آوریل است. روند بارسلونا در لالیگا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ تقریباً بی نقص بوده و فاصله ی قابل توجهی با رقبای تعقیب کننده شان ایجاد کرده است. پیروزی خانگی مقابل اتلتیکو مادرید، قهرمانی آنها در لیگ را برای هشتمین بار در یازده فصل اخیر تثبیت خواهد کرد. خوشبختانه لئو مسی و لوئیز سوارز، هر کدام با زدن یک گل صمیمیت خود در داخل و خارج زمین را ادامه دادند و اقتدار بارسا در لیگ را محکم تر از قبل کردند.

دانلود قسمت پنجم : قسمت5: امتیاز نهایی با کیفیت 240p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور –قسمت6 :شب رویایی

فصل، با لیگ قهرمانان به اوج می رسد. بازی نیمه نهایی مقابل لیورپول در نیوکمپ یک شب به یادماندنی دیگر در نیوکمپ است. والورده و مردانش در زمین تمرین برای این رویارویی آماده می شوند. این رویارویی، تماشایی از آب در می آید و بارسا با گل فوق العاده لئو مسی، با رضایت زمین رو ترک می کند.

دانلود قسمت ششم: امتیاز نهایی با کیفیت 240p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – قسمت 7: طوفان هجده روزه

با مشخص شدن تقریبی تکلیف لیگ، بارسلونا مقاطع پایانی یک فصل فراموش نشدنی را پیش رو دارد. اما در فاصله ۱۸ روز بین بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان و فینال کوپا دل ری، امیدها جای خود را به یک سرخوردگی بزرگ می دهند. نتیجه ی این مسابقات، مزه ی تلخی را در دهان تیم و طرفداران به جا گذاشت.

دانلود قسمت هفتم: امتیاز نهایی با کیفیت 240p


دانلود فیلم روز بازی با روایت عادل فردوسی پور – قسمت 8: شروعی تازه

دانلود قسمت هشتم: امتیاز نهایی با کیفیت 240p

 

1 1 vote
Article Rating
106
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x