ایران

دانلود فول مچ استقلال خوزستان – پرسپولیس

b

خلاصه بازی استقلال خوزستان – پرسپولیس – هفته سوم لیگ برتر

فول مچ و بازی کامل استقلال خوزستان – پرسپولیس – هفته سوم – لیگ برتر


تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در هفته سوم لیگ خلیج فارس از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.


هفته سوم لیگ برتر ایران
استقلال خوزستان-پرسپولیس تهران
ورزشگاه غدیر اهواز
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
تیم داوری: وحید کاظمی – علیرضا ایلدورم – علی اکبر نوری – علی میرغفاری / ناظر: محمدجواد تقی پور
کارت زرد: وحید حمدی نژاد(استقلال خوزستان)-میثم کریمی(استقلال خوزستان)-احسان علوان زاده(پرسپولیس)-سیامک نعمتی(پرسپولیس)-شجاع خلیل زاده(پرسپولیس)-میثم شاهمکوند(استقلال خوزستان)

ترکیب دو تیم

استقلال خوزستان: حسن پورحمیدی، احمد آل نعمه، مصطفی کیانی، وحید حمدی نژاد، مهرداد پورابوالقاسم، محمد شریفی، میثم کریمی، ایوب کلانتری، ایمان مبعلی، وحید خشتان، رضا درویشی

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، بشار رسن، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، علی علیپور

نیمه اول

به دلیل پرتاب اشیا از سوی هواداران استقلال خوزستان، بازی با ۳ دقیقه تاخیر آغاز شد. بازی متعادل آغاز شد و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود، اولین موقعیت بازی در دقیقه ۹ رخ داد. وحید خشتان در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با حرکتی در عرض موقعیت خوبی برای شوتزنی به دست آورد که شوت این بازیکن را شجاع خلیل زاده در مقابل دروازه دفع کرد تا دروازه تیمش باز نشود. به دلیل پرتاب اشیا از سوی هواداران استقلال خوزستان، داور برای دقایق بازی را متوقف کرد تا جو آرام شود. بازیکنان دو تیم بیشتر در میانه میدان درگیر بودند تا موقعیت خطرناک روی دروازه ها ایجاد نشود. دقیقه ۲۳ روی همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس، بشار رسن در محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب توپ شد که شوت آرام او در آغوش پورحمیدی قرار گرفت. دقیقه ۲۵ پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که سانتر احمد نوراللهی بالاتر از بازیکنان در دستان پورحمیدی قرار گرفت تا همچنان دروازه ای باز نشود.

پرسپولیس-استقلال خوزستاندر دقیقه ۲۸ هم برای چند ثانیه داور به خاطر مزاحمت هواداران برای جلال حسینی، بازی را متوقف کرد تا برای سومین بار در نیمه اول این اتفاق رخ دهد. دقیقه ۲۹ روی اشتباه بازیکنان استقلال خوزستان، سیامک نعمتی صاحب توپ و خود به محوطه جریمه رساند که پاس رو به بیرون این بازیکن را مدافع استقلال خوزستان در دهانه دروازه دفع شد. دقیقه ۳۸ کمال کامیابی نیا پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب توپ شد که شوت این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۴۶ ارسال حسین ماهینی از جناح راست در دهانه دروازه به علی علیپور رسید که با اثر این بازیکن توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد.

نیمه دوم

با شروع نیمه دوم پرسپولیسی ها بازی را دست داشتند، اما موقعیت خطرناکی نمی توانستند ایجاد کنند. دقیقه ۵۰ احمد نوراللهی از راه دور اقدام به شوتزنی کرد که توپ با اختلاف از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه ۵۴ رضا درویشی در محوطه جریمه پرسپولیس موقعیت خوبی برای شوتزنی به دست آورد که تعلل توپ را از دست داد. دقیقه ۵۶ ضربه ایستگاهی استقلال خوزستان با ارسال مبعلی همراه شد که جلال حسینی توپ را دفع کرد، اما میثم شاهمکوند صاحب توپ شد که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد. دقیقه ۵۹ شوت راه دور میثم کریمی به راحتی در دستان علیرضا بیرانوند قرار گرفت تا همچنان دروازه ها باز نشوند. دقیقه ۶۲ پرسپولیس چسبیده به محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت بشار رسن با اختلاف کمی از بالای دروازه عبور کرد.

محمد انصاریدقیقه ۶۴ پاس در عمق جلال حسینی به علی علیپور رسید که شوت این بازیکن به تیرک افقی دروازه استقلال خوزستان برخورد کرد تا جدی ترین موقعیت سرخپوشان از دست برود. بازی متعادل و کم موقعیت دنبال شد و دو تیم فشار زیادی برای گلزنی روی دروازه ها ایجاد نمی کردند. بازی حدود ۲۰ دقیقه کاملا آرام بود و هیچ موقعیتی برای دو تیم به دست نیامد. دقیقه ۹۳ گادوین منشا در محوطه جریمه استقلال خوزستان صاحب توپ شد که شوت او در دستان پورحمیدی قرار گرفت. در دقایق پایانی هم دیگر اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با تساوی بدون گل پایان یابد و دو تیم به یک امتیاز رضایت دهند.

کوزمو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن