دانلود مستند آژاکس – قهرمان لیگ قهرمانان اروپا 1995 – AJAX DOC- 1995 We are the Champions

دانلود مستند آژاکس - قهرمان لیگ قهرمانان اروپا
دانلود مستند آژاکس - قهرمان لیگ قهرمانان اروپا

به مناسبت حذف یوونتوس توسط آژاکس و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمان سایت فول مچ مستند قهرمانی این تیم در سال 1995 را با کیفیت 1080p آماده دانلود کرده است

لیگ قهرمانان اروپا ۹۶–۱۹۹۵ (انگلیسی1995–96 UEFA Champions League) چهل و یکمین دوره از مسابقات فوتبال باشگاه‌های برتر اروپا و چهارمین دوره مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بود.

دو تیم یوونتوس و آژاکس در فینال این دوره از مسابقات با یکدیگر روبه‌رو شد. آژاکس در دوره قبلی این مسابقات در فصل ۹۵–۱۹۹۴ در فینال تیم ایتالیایی آ.ث. میلان را مغلوب کرده بود و مدافع عنوان قهرمانی به شمار می‌آمد.

دیدار فینال بین دو تیم یوونتوس و آژاکس در ورزشگاه المپیک رم در ۹۰ دقیقه وقت قانونی با نتیجهٔ ۱-۱ خاتمه یافت تا کار به وقت‌های اضافهکشیده شود. در وقت‌های اضافه گلی به ثمر نرسید تا تیم قهرمان در ضربات پنالتی مشخص شود. در ضربات پنالتی تیم یوونتوس موفق شد با نتیجهٔ ۲-۴ تیم آژاکس را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات نیز دست پیدا کند.

[maxbutton id=”1″ url=”http://go.fullmatch.ir/index.php?url=http://5.9.66.34/new%20folder/AJAX DOC- 1995 We are the Champions.mkv” text=”Download” ]

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x