دست‌نشان: مدیران باشگاه دیگر چگونه بگویند مرا نمی‌خواهند؟!/ جای مربیان بومی را اشغال کرده‌ام

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، پس از تساوی یک – یک روز گذشته (یکشنبه) ملوان بندر انزلی مقابل نفت مسجدسلیمان، نادر دست‌نشان از هدایت ملوانان استعفا کرد.

دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در پاسخ به این پرسش که آیا این استعفا به خاطر مشکلات مالی ملوان بوده است یا خیر، اظهار داشت: از ابتدای فصل با مشکلات مالی مواجه بودیم و اگر قرار بود به این دلیل استعفا می‌کردم، پیش از این 100 بار از ملوان رفته بودم. افرادی در اطراف باشگاه هستند و شاید درون باشگاه هم باشند که دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد. افرادی هستند که دوست دارند مربی ملوان شوند.

وی ادامه داد: ما تیم را با مشکلات مالی تا اینجا آورده‌ایم. آخرین بار گلریزان کردند و نزدیک 300 میلیون تومان پول و چک جمع شد، اما هنوز اتفاقی برای تیم نیفتاده و پولی به اعضای تیم نرسیده است. اگر من از ملوان بروم، شاید به بازیکنان پول بدهند. چون قرار بود این مبلغ بین بازیکنان و اعضای کادر فنی تقسیم شود. مدیرعامل باشگاه و رئیس هیئت مدیره باشگاه قول حل مشکلات را دادند و قرار شد پس از گلریزان، مشکلات مالی برطرف شود، اما وقتی تغییری ایجاد نمی‌شود، یعنی من باید بروم!

سرمربی مستعفی ملوان با بیان اینکه باشگاه بازیکنان مد نظر او را جذب نکرده‌ و این تیم در پرداخت هزینه‌های سفر خود هم مشکل دارد، گفت: مدیران باشگاه دیگر چگونه بگویند مرا نمی‌خواهند؟! وقتی مهمان به خانه شما می‌آید و شما سفره و غذایی مقابل او نمی‌گذارید، یعنی این مهمان باید از خانه شما برود!

دست‌نشان با انتقاد از عملکرد محمدحسین زاهدی‌فرد داور مسابقه ملوان – نفت تصریح کرد: مگر می‌شود چنین اتفاقاتی در فوتبال بیفتد؟ آقای اصفهانیان چقدر باید زحمت بکشد؟ او مجبور است روی برخی اشتباهات داوری سرپوش بگذارد که حق هم دارد! وقتی زاهدی‌فرد بیش از پنج بار اشتباه می‌کند، واقعاً اذیت می‌شویم. من در طول بازی به خاطر اشتباهات داورى، خطاهایی که داور به اشتباه می‌گرفت و آوانتاژهایی که نمی‌داد، حرص خوردم.

وی با بیان اینکه ملوان نمایش بسیار خوبی مقابل نفت داشت، خاطرنشان کرد: صحنه‌ای مقابل من اتفاق افتاد که داور روی بازیکن حریف خطا اعلام کرد و همان توپ تبدیل به پنالتی و گل تساوی حریف شد. این صحنه اصلاً خطا نبود. ملوان بازی بسیار خوبی ارائه کرد و نفتی‌ها فقط به دنبال این بودند که توپ روی دراوزه ما ارسال کنند و در شلوغی پنالتی بگیرند که موفق شدند. ما موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و 5،4 توپ از خط دروازه نفت بیرون آمد، اما این دلیل نمی‌شود که داور به ضرر ما سوت بزند.

سرمربی ملوان با اشاره به کم بودن تحمل داوران ایرانی مقابل اعتراض‌ها اظهار داشت: بازیکن حریف بازیکن ما را درو کرد، اما اخطاری نگرفت. در پایان نیمه اول به داور گفتم رفتاری عصبانی با تیم ما داری، با ما لج نکن! داوران داد و بیداد بازیکنان و مربیان معترض و رفتار داور با آنها را نمی‌بینند؟ کمک داور هنگام اعتراض من به داور چهارم گفت که به من بگوید اخراجت می‌کنم. مگر من چه کار کردم که اخراج شوم؟

«با توجه به اینکه بسیاری از باشگاه‌ها در چنین شرایطی استعفای سرمربی را نمی‌پذیرند، اگر باشگاه ملوان استعفای شما را قبول نکند، حاضر هستید به تیم بازگردید؟» دست‌نشان در پاسخ به این پرسش گفت: بعداً در این باره صحبت می‌کنم. وقتی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه می‌گویند مشکلات فردا حل می‌شود اما خبری از آنها نمی‌شود، یعنی مرا نمی‌خواهند. وقتی مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه مرا نمی‌خواهند، چرا باید بمانم؟ آنها این همه مربی بومی دارند که منتظرند بیایند در ملوان کار کنند و همه هم بیکار هستند! آنها این همه مربی خوب دارند و من جای آنها را اشغال کرده‌ام. من هم پیش خانواده خود می‌روم و استراحت می‌کنم.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهد از مسئولیتش شانه خالی کند، تصریح کرد: با این وجود احساس می‌کنم رفتنم به نفع ملوان است. این باشگاه هوادارانی دارد که ملوان را عاشقانه دوست دارند و نمی‌دانم به آنها و بازیکنان تیم چه جوابی بدهم. مربیانی مانند نصرت ایراندوست، بهمن صالح‌نیا و فرهاد پورغلامى بزرگان فوتبال هستند که تعصب بیشتری نسبت به من دارند و تیمی بومی میسازند. تیم فعلی با بازیکنان سرباز و ناشناخته، هشت بازی است که نباخته و کیفیت خوبی دارد. مطمئنم این مربیان نتایج خوبی با ملوان کسب می‌کنند.

سرمربی مستعفی ملوان با اشاره به اینکه تیم خوبی به مدیرعامل باشگاه تحویل داده است، خاطرنشان کرد: خوشحالم که با این مشکلات مالی و حاشیه‌هایی که وجود داشت، هم نتایج خوبی کسب کردیم و هم یک تیم بومی داشتیم. امیدوارم مدیرعامل جوان باشگاه بتواند با جذب یک مربی بهتر و دلسوزتر از من که در این شهر هم زیاد هستند، ملوان را به جایگاه اصلی خود بازگرداند. هنوز هم دیر نشده و همانطور که تیم‌هایی چون خونه‌به‌خونه و فجر سپاسى در نیم‌فصل دوم به بالای جدول رسیده‌اند، ملوان هم می‌تواند به لیگ برتر صعود کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x