رحمانی: انجام دادن وظایفم از گل زدن مهم‌تر است/ امیدوار به کسب سهمیه هستیم

[ad_1]

ماهان رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برتری تیمش برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: ما با تیم پرقدرتی بازی داشتیم و زدن سه گل نشان داد که از لحاظ فنی چه کیفیتی داریم. خدا را شکر که در چند هفته اخیر نتایج خوبی گرفتیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

هافبک دفاعی تیم فوتبال پیکان در مورد شانس پیکان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و نمی‌خواهیم تمرکزمان را روی این موضوع از دست بدهیم. ما امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستیم، ولی مهم این است که در شش بازی باقیمانده بهترین نتایج را بگیریم.

وی که در بازی با فولاد پاس گل داد و در بازی با گسترش فولاد هم یک گل برای تیمش به ثمر رساند، تصریح کرد: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و خوشحالم که در دو هفته یک پاس گل دادم و یک گل زدم. البته من در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم و گاهی اوقات هم اجازه نفوذ دارم. البته پست بازی من طوری است که ابتدا باید به وظایف خودم و خواسته‌های کادر فنی توجه کنم. این موضوع از گل زدن مهم‌تر است، ولی هر بازیکنی دوست دارد گل بزند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x