[ad_1]

آرمان رمضانی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد بازی تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی سخت و حساسی بود و دو تیم برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز داشتند. در نیمه اول شاهد بازی خوبی نبودیم، اما در نیمه دوم تیم ما نمایش خوبی داشت و خوشبختانه دو گل زدیم تا سه امتیاز مهم بگیریم. تیم ما قطعاً در این فصل یکی از شانس‌های اصلی کسب سهمیه آسیا محسوب می‌شود.

مهاجم سایپا با اشاره به دو گلی که در این بازی به ثمر رساند، آن هم در شرایطی که فولادی‌ها قبل از شروع این فصل او را کنار گذاشتند، تأکید کرد: من در تمرینات و اردوهای فولاد قبل از شروع فصل حاضر بودم، اما چند روز مانده به پایان فصل نقل‌وانتقالات عنوان کردند که تمایلی برای همکاری ندارند. کار آنها ناراحت‌کننده بود، چون من فرصت زیادی نداشتم تا به یک تیم لیگ برتری دیگر بروم به همین دلیل در نهایت راهی اکسین شدم. خوشحالم که در این بازی گل زدم،‌ چون مقابل فولاد انگیزه زیادی داشتم.

وی در خصوص کار کردن با علی دایی تصریح کرد: خدا خیلی مرا دوست داشت که شاگرد دایی شدم و خوشحالم که با این مربی بزرگ کار می‌کنم. سعی می‌کنم چیزهای زیادی از دایی یاد بگیرم تا در آینده از آنها استفاده کنم. دوست دارم خودم را در سایپا بیشتر نشان دهم و امیدوارم یک روز پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>