شمشیربازی| پاکدامن با شکست عابدینی به جمع 8 شمشیرباز برتر رسید

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در دومین روز از رقابت‌های جام جهانی سابر به میزبانی لهستان امروز (شنبه) ادامه مسابقات بخش انفرادی با حضور چهار نماینده کشورمان برگزار شد.

فرزاد باهر در جدول 64 نفره 15 بر 6 مقابل درشویتز آمریکایی شکست خورد و از ادامه مسابقات بازماند. محمد رهبری در جدول 64 نفره 15 بر 13 ایانکو از رومانی را شکست داد و به جمع 32 شمشیرباز برتر راه یافت. در گام بعدی برابر زاتماری قهرمان المپیک و جهان در دیداری نزدیک و حساس تنها با یک اختلاف 14 بر 15 نتیجه را واگذار و با کسب مقام 29 به کار خود پایان داد.

مجتبی عابدینی دیگر شمشیرباز کشورمان در جدول 64 نفره مقابل بونسانتا از رومانی پیروز شد و به جدول 32 نفره راه یافت. در این مرحله 15 بر 11 لوکاتلی قهرمان جهان از ایتالیا را شکست داد و به جمع 16 شمشیرباز برتر صعود کرد. عابدینی در آخرین دیدار خود به مصاف علی پاکدامن رفت و 7 بر 15 شکست خورد و به مقام سیزدهم رسید.

علی پاکدامن آخرین نماینده ایران که به دلیل قرار داشتن در رنکینگ 13 جهان به صورت مستقیم به جدول 64 نفره صعود کرده بود در این مرحله با شکست پیچاز شمشیرباز مجارستانی به جمع 32 شمشیرباز برتر راه یافت.  در گام بعدی 15 بر 13 دانیلکو روسی را شکست داد و در جدول 16 نفره برابر مجتبی عابدینی 15 بر 7 پیروز شد و به جمع 8 شمشیرباز برتر صعود کرد.
پاکدامن برای صعود به جمع چهار شمشیر باز جهان و کسب مدال به مصاف زاتماری که قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه خود دارد خواهد رفت.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x