عباسی: ترکیب مشکی‌پوشان و تعویض‌ها اصلا خوب نبود؛ چرا بهترین مدافع ما بیرون بود؟/ از اخلاق عنایتی راضی هستم!

[ad_1]

محمدرضا عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست سنگین 5 بر صفر تیم فوتبال مشکی ‌پوشان مقابل سپاهان اظهار داشت: نتیجه‌ای رقم خورد که حداقل باعث شد سپاهان از بحران خارج شود و خودش را از منطقه خطر خارج کند. متاسفانه خیلی بد بازی و نتیجه را واگذار کردیم. ارنج تیم از اول اصلا خوب نبود و تعویض‌های خوبی هم انجام نشد. متاسفانه تیم در همه خطوط به هم ریخته بود.

وی ادامه داد: چیزی که من در طول تمرینات از بازیکنان دیدم اصلا در بازی وجود نداشت و عملکردی که بازیکنان در تمرینات‌شان داشتند, با عملکردشان در این بازی اصلا سازگاری نداشت. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته بودیم اما همان‌طور که گفتم تیم خیلی بد ارنج شده بود. نمی‌دانم چرا محسن آقایی بهترین مدافع ما بیرون بود, در حالی که بهترین مدافع ما بود. حمید علی‌عسگر چرا باید تعویض شود؟ اشتباهات زیاد بود و از همین اشتباهات ضربه خوردیم. علاوه  بر اینکه مقابل سپاهان که تیم کوچکی نیست بازی داشتیم. سپاهان بازیکنان بزرگ و مربی هوشمندی داشت و توانستند به خوبی از فرصت‌هایی که ما به آنها دادیم اسفاده کنند.

وی درباره کنار گذاشته شدن عنایتی از هدایت این تیم, عنوان کرد: به عنایتی گفته‌ایم که اگر می‌خواهد در تیم بماند و کمک کند؛ قدمش روی چشم. من از عنایتی به لحاظ اینکه فردی اخلاق‌مدار بود, راضی هستم اما دیگر توانش در همین حد بود.

وی در خصوص اینکه برای هدایت مشکی‌پوشان از نام‌هایی مثل فرهاد کاظمی یاد می‌شود و چه زمانی سرمربی این تیم مشخص خواهد شد, خاطرنشان کرد: این موضوع در حال بررسی است و دنبال آن هستیم اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. هنوز با کاظمی هیچ صحبتی نکرده‌ایم. سعی می‌کنیم تا دو, سه روز آینده سرمربی جدید را معرفی کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x