فلاحت‌زاده: پیکان را آنالیز کرده‌ایم و برای برد بازی می‌کنیم/ نیم‌نگاهی به سهمیه آسیا داریم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پیکان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی برای هر دو تیم است و امیدوارم دیدار خوبی را شاهد باشیم.

وی افزود: این بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما به دنبال این هستیم که با شکست پیکان و سپاهان در دیدارهای آینده حداکثر امتیازات را کسب کرده و نیم نگاهی هم به کسب سهمیه آسیایی داشته باشیم. ما فردا با تیمی بازی داریم که کادر فنی آن حریفان را خیلی خوب آنالیز می‌کنند. آنها خوشبختانه یا متأسفانه بازیکن محروم و مصدومی برای این بازی ندارند و با تیم کامل به مصاف تیم ما خواهند آمد. این در شرایطی است که ما برای این مسابقه خالقی‌فر، ارجمندیان و موسوی را در اختیار نداریم اما مصدومان قبلی ما به این بازی رسیده‌اند.

مربی تیم گسترش فولاد با تأکید بر اینکه در بازی فردا به دنبال برد هستند، عنوان کرد: ما متأسفانه در چند بازی اخیر آن طور که باید خوب نتیجه نگرفتیم. به همین خاطر فردا باید حتما حداکثر امتیازات را به دست بیاوریم. این روند باید تا قبل از عید ادامه داشته باشد تا انشاءالله در سال جدید در جایگاه خوبی در جدول قرار بگیریم.

فلاحت‌زاده در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه تعطیلات لیگ به ضرر آنها بوده یا به سودشان؟ یادآور شد: با توجه به شرایط جوی تبریز ما زمین تمرین مناسب در اختیار نداشتیم. به این خاطر روی چمن مصنوعی تمرین کردیم. ضمن اینکه قصد داشتیم چند بازی تدارکاتی انجام دهیم که شرایط به خاطر جو موجود فراهم نشد. با این حال روزی دو نوبت تمرین کردیم و به نوعی بدنسازی خوبی داشتیم. کریمی هم نکات فنی خوبی را به بازیکنان گوشزد کرد. در اینجا جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنیم که همه خواسته‌های ما را برآورده کرد و آرامش خوبی را در تیم به وجود آوردند. امیدوارم در دو بازی آینده خوب نتیجه بگیریم تا زحمات آنها را جبران کنیم. ما روی نقاط ضعف پیکان کار کرده‌ایم و دنبال این هستیم که در بازی‌های آینده شرایط بهتری را برای خود رقم بزنیم.

وی با تاکید بر اینکه پیکان در نیم فصل نتایج خوبی را کسب کرد، خاطرنشان کرد: ما بر خلاف پیکان در نیم فصل اول خوب نتیجه نگرفتیم. این را می‌دانید که امتیاز جمع کردن در نیم فصل بسیار مهم است و به نوعی یک حاشیه‌امنیت برای نیم فصل دوم است. پیکان از این حاشیه امنیت به خوبی برخوردار بوده و هست و این شانس را دارد که کسب سهمیه بجنگد. این در شرایطی است که ما در نیم فصل دوم توانستیم با کسب نتایج خوبی تا حد حاشیه امنیت خوبی برای خود مهیا کنیم برای بازی‌های آینده هم بازیکنان خوب و با انگیزه‌ای در اختیار داریم و می‌خواهیم با کسب نتایج خوب جایگاه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x