قهرمانان آسیالیگ قهرمانان آسیا 2018

فول مچ الدوحیل – پرسپولیس – دیدار رفت یک چهام نهایی لیگ قهرمانان آسیا – al duhail vs persepolis

b

تیم های پرسپولیس و الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ به مصاف یکدیگر رفتند.

خلاصه بازی الدحیل – پرسپولیس


دانلود بازی کامل الدحیل – پرسپولیس

دانلود نیمه اول بازی الدحیل - پرسپولیس - لینک مستقیم

دانلود نیمه دوم بازی الدحیل - پرسپولیس - لینک مستقیم

دانلود نیمه اول بازی الدحیل - پرسپولیس - لینک کمکی

دانلود نیمه دوم بازی الدحیل - پرسپولیس - لینک کمکی

 الدحیل قطر-پرسپولیس
دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
۶شهریور ۲۰:۳۰
داور: مهند قاسم
گلزن: معز علی(دقیقه ۱۴-الدحیل)

ترکیب دو تیم

الدحیل: کلود امین، محمد موسی، لوکاس مندز، لوییز مارتن، سلطان البریک، مراد ناجی، عاصم مادبو، ادمیلسون جونیور، المعز علی، نام تائه هی و یوسف العربی

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و علی علیپور

نیمه اول

اولین موقعیت خطرناک نیمه اول برای الدحیل به دست آمد، توپ ارسالی بازیکن الدحیل به یوسف العربی رسید که با پاسی رو به عقب توپ را به نام تائه هی رساند، این بازیکن کره ای با ضربه سر دروازه پرسپولیس را به شدت تهدید کرد. دقیقه ۷ روی همکاری خوب نوراللهی و رسن، پاس رو به عقب احمد به علیپور رسید که شوت این بازیکن در مقابل دروازه به پای بازیکن الدحیل خورد و دفع شد. دقیقه ۱۲ سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه الدحیل اقدام به شوتزنی کرد که توپ با اختلاف زیادی از بالای دروازه عبور کرد. دقیقه ۱۴ توپ ارسالی ادمیلسون از گوشه محوطه پرسپولیس در دهانه دروازه به معز علی رسید که این بازیکن با ضربه سر دروازه را باز کرد. دقیقه ۱۶ شوت پشت محوطه سیامک نعمتی پس از برخورد به پای بازیکن الدحیل به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت.

امید عالیشاه-محمد انصاریبهترین موقعیت پرسپولیس در دقیقه ۲۳ از دست رفت، پاس در عمق بشار رسن در مقابل دروازه الدحیل به امید عالیشاه رسید که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه ۲۸ شوت معز علی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت. بازی حدود ۱۰ دقیقه متعادل شد و بازیکنان الدحیل توپ و میدان را در اختیار داشتند. دقیقه ۴۳ سیامک نعمتی در شرایطی نامتعادل در محوطه جریمه الدحیل شوتزنی کرد که توپ با اختلاف از بالای دروازه عبور کرد.دقیقه ۴۵ علی علیپور شوتی خوبی را از پشت محوطه جریمه الدحیل راهی دروازه کرد که توپ در دستان کلود امین قرار گرفت.

نیمه دوم

پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم موقعیت خوبی را از دست داد، دقیقه ۴۷ چسبیده به محوطه جریمه الدحیل پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت محمد انصاری به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد. بازیکنان الدحیل در نیمه دوم میل زیادی به حملات زهردار نداشتند و سعی می کردند با میدان داری بازی را کنترل کنند. دقیقه ۶۰ کمال کامیابی نیا از پشت محوطه جریمه الدحیل شوتی را راهی دروازه کرد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت تا دروازه تیم الدحیل قطر همچنان بسته بماند. بازیکنان پرسپولیس فشار زیادی را روی دروازه الدحیل وارد می کردند و به خوبی توپ و میدان را در اختیار داشتند و اجازه ایجاد موقعیت را به بازیکنان الدحیل را نمی دادند.

بشار رسندقیقه ۶۵ شوت از راه دور مراد ناجی به شکل خطرناکی از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد. دقیقه ۶۷ شوت کات دار ادمیلسون از گوشه محوطه جریمه پرسپولیس به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. رفته رفته از تب و تاب حملات بازیکنان پرسپولیس کم شد، بازیکنان الدحیل با خطاهای پیاپی در میانه میدان مانع ایجاد موقعیت پرسپولیسی ها می شدند. دقیقه ۷۷ الدحیل از فاصله زیادی نسبت به دروازه صاحب ضربه ایستگاهی شد که شوت محکم لوکاس مندز را بیرانوند با واکنشی خوب راهی کرنر کرد. در دقایق پایانی بازی متعادل شد و موقعیت های ایجاد شده روی دروازه ها بسیار کم شد.

کوزمو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1
Leave a Reply

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن