مذاکره نهایی ازبک‌ها با سرمربی یک تیم راه یافته به جام جهانی 2018 در دبی

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم امید احمدژونوف، نایب‌ رئیس فدراسیون فوتبال ازبکستان به همراه هیئت همراه راهی امارات شد تا آخرین مذاکره با نامزد سرمربیگری تیم ملی این کشور را انجام دهد. گزینه موردنظر ازبک‌ها یک مربی مشهور خارجی است که هم‌اکنون تیم تحت‌هدایتش را برای جام جهانی 2018 روسیه آماده می‌کند.

در ادامه خبر رسانه ازبکستانی آمده است: هر مربی طبق قوانین فیفا حق دارد شش ماه پیش از پایان قراردادش با تیم فعلی خود ضمن بررسی پیشنهادهای جدید وارد مذاکره نیز شود. بر همین اساس با سرمربی فعلی یک تیم راه‌یافته به جام جهانی 2018 روسیه به توافق‌هایی دست یافتیم.

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال ازبکستان به همکاران خود گفته در صورت حصول توافق نهایی با سرمربی موردنظر تا پایان جام جهانی 2018 روسیه حق اعلام نامش را ندارند، زیرا او در حال مهیا کردن تیمش برای این رقابت‌ها است. این مربی نیز به ازبک‌ها اعلام کرده اعلام توافق می‌تواند تاثیر منفی در عملکرد تیم تحت‌هدایتش برای جام جهانی داشته باشد و آنها نیز قول داده‌اند نام او تا پایان رقابت‌ها اعلام نخواهد شد.

سایت ازبکستانی در ادامه این خبر با اشاره به وظایف سرمربی جدید و شروع کارش پس از پایان جام جهانی 2018 روسیه نوشت: پیش از این اعلام شده بود کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان خواهد شد و توافق‌های اولیه نیز میان طرفین حاصل شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x