ناظمی: کریمی گفت باید تماشاگران دایی را تشویق کنند/ هر چقدر جلوتر می‌رویم تأثیر کادرفنی بیشتر دیده می‌شود

[ad_1]

افشین ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره پیروزی 2 بر صفر تیم سپیدرود مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر مزد زحمات‌مان را در این مسابقه گرفتیم. کادرفنی و علی کریمی پس از شکست مقابل استقلال تلاش کردند تیم را جمع و برای بازی با سایپا آماده کنند. خدا را شکر بازی بسیار خوبی هم مقابل سایپا انجام دادیم و سه امتیاز مهم را به دست آوردیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود علی کریمی پیش از بازی به او تأکید کرده است که تماشاگران علی دایی را تشویق کنند، تصریح کرد: بله، دقیقاً همین‌طور است. کریمی پیش از بازی با من صحبت کرد که هواداران باید علی دایی را تشویق و شأن او را حفظ کنند. به نظرم این رفتار حرفه‌ای و جوانمردانه کریمی جای تقدیر و تشکر دارد که در بازی به این مهمی چنین کاری می‌کند.

سرپرست سپیدرود در مورد آشتی‌کنان پیش از بازی علی دایی و علی کریمی نیز یادآور شد: کریمی و دایی هر دو از اسطوره و افتخارات فوتبال ما هستند و سال‌ها کنار هم در تیم ملی بازی کرده‌اند. در هر صورت این دو نفر در دیدار سپیدرود و سایپا با هم رقیب بودند و بازی هم پُر از مسائل فنی و تاکتیکی بود. خدا را شکر علیرغم انجام یک بازی خوب و جوانمردانه،‌ توانستیم سه امتیاز را هم به دست بیاوریم.

ناظمی در مورد عملکرد خوب تیم سپیدرود مقابل سایپا گفت: به نظرم هر چقدر که جلوتر می‌رویم، تأثیر کار کریمی و کادر فنی‌اش بیشتر دیده می‌شود. اگر زمان در اختیار کادرفنی باشد می‌توانیم نتایج بهتری هم بگیریم.

وی در خصوص مصدومیت حسین کعبی و اینکه آیا او به دیدار روز جمعه سپیدرود مقابل پدیده خواهد رسید یا خیر؟ تصریح کرد: کعبی از ناحیه پا همچنان دچار درد است، اما سعی می‌کنیم او را برای دیدار برابر پدیده آماده کنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x