پراهیچ یک فرصت دیگر به باشگاه پدیده برای فرار از کسر امتیاز داد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگور پراهیچ در پی تماس مسئولان باشگاه پدیده مشهد با وی، یک فرصت دیگر به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش داد. وکیل این مدافع کروات در این راستا نامه‌ای مشترک را به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پدیده ارسال کرده و به اطلاع طرفین رسانده که آخرین فرصت برای پرداخت طلب پراهیچ طبق توافق طرفین تاریخ یک مارس (10 اسفند) است و این تاریخ به هیچ وجه قابل‌تمدید نیست.

وکیل پراهیچ در این باره به تسنیم گفت: پراهیچ 30 روز بیشتر از ضرب‌الاجلی که فیفا برای باشگاه پدیده به منظور پرداخت بدهی‌اش به این بازیکن تعیین کرده بود، فرصت داد. این فرصتی که ما به باشگاه پدیده دادیم، در تاریخ یک مارس (10 اسفند) به پایان خواهد رسید. براین اساس پراهیچ دیگر هیچ فرصتی به باشگاه پدیده نخواهد داد و در صورت لزوم از طریق کمیته انضباطی فیفا موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: پراهیچ اطمینان دارد با توجه به صدور حکم این پرونده از سوی فیفا به تاریخ مِی 2016، فرصت کافی در اختیار باشگاه پدیده قرار داده است. لازم به ذکر است که ایگور تنها به خاطر علاقه‌ای که به فوتبال ایران دارد، حاضر به این شده تا اقدامات انضباطی فیفا علیه باشگاه پدیده تا این حد به تعویق بیفتد.

طبق حکم فیفا، باشگاه پدیده باید رقم 79 هزار و 186 یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم به‌همراه 53 هزار و 172.5 یورو به‌علاوه پنج درصد سود این رقم را به ایگور پراهیچ پرداخت کند، در غیر اینصورت این پرونده به کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت تا تصمیمات جدیدی که شامل جریمه نقدی، کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین‌تر می‌تواند باشد، گرفته شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x