خلاصه بازی منچستر یونایتد – زسکا مسکو

خلاصه بازی منچستر یونایتد – زسکا مسکو

در صورت پیروزی و یا تساوی یونایتد، این تیم به عنوان صدرنشین به دور بعد صعود خواهد کرد ولی زسکا و بازل که هم امتیاز هستند، در رقابت هستند که به عنوان تیم دوم صعود کنند. در ۵ تقابل اخیر دو تیم، ۳ پیروزی برای یونایتد و ۲ تساوی به دست آمده و زسکا موفق به شکست دادن شیاطین سرخ نشده است و دیدار رفت در روسیه نیز با پیروزی شیاطین سرخ به پایان رسید.

مایکل کریک، اریک بایلی، فلینی و زلاتان به علت مصدومیت به این بازی نخواهند رسید و فیل جونز نیز احتمالا نمی‌تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند. زسکا نیز برزوتسکی، میلانوف و شنیکوف را به علت مصدومیت و ناتخو و ورنبلوم را به علت محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

.دو تیم منچستریونایتد و زسکا مسکو، امشب در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

۱: منچستریونایتد ژوزه مورینیو حتی در صورت کسب یک تساوی در این بازی جایگاه نخست خود در این گروه را حفظ خواهدکرد. در این صورت، این اولین بار از سال ۲۰۱۳-۲۰۱۴ خواهدبود که یونایتد به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود می کند.

۲: منچستریونایتد از تمام ۴۸ بازی قبلی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، تنها ۲ بازی را در زمین خود واگذار کرده است (مقابل بشیکتاش در ۲۰۰۹ و مقابل کلوژ در ۲۰۱۲). زسکا مسکو در صورت پیروزی در اولدترافورد دستاورد بزرگی کسب می کند.

مشخصات بازی

روز و تاریخ برگزاری: سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۵ دسامبر ۲۰۱۷

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا

ساعت شروع: ۲۳:۱۵

ورزشگاه: اولدترافورد

منچستریونایتد پیش از نبرد با منچسترسیتی در یکشنبه آینده، در این بازی می تواند به عده از ستازگان خود استراحت دهد. پل پوگبا که به خاطر خطای شدید روی هکتور بیرین در بازی برابر آرسنال اخراج شد و برای شهرآورد محروم است، در این میان نمی گنجد و به میدان خواهد رفت. با توجه به پشت سر گذاشتن بازی پر فشار مقابل آرسنال و در پیش بودن بازی با سیتیزن ها و البته ایجاد تغییرهای زیاد در ترکیب منچستر برای بازی سه شنبه شب، نباید انتظار نمایشی درخشان از شاگردان آقای خاص داشت.

بخت راهیابی زسکا مسکو به دور بعد بازی های لیگ قهرمانان صفر نیست ولی نزدیک به صفر است؛ این تیم با پیروزی ۷-۰ برابر منچستریونایتد و امید به پیروزی بازل در بازی همزمان برابر بنفیکا، می تواند راهی دور بعد بازی های لیگ قهرمانان شود! این تیم با پیروزی ۶-۰ برابر توسنو پا به این بازی می گذارد تا نشان دهد که گلزنی را بلد است ولی خب، منچستریونایتد از سپتامبر ۲۰۱۶ در اولدترافورد رنگ باخت را ندیده است.

غایبان زسکا: الکسی برزوتسکی، گئورگی میلانوف و گئورگی شنیکوف به دلیل مصدومیت | بیبراس ناتخو و پونتوس ورنبلوم (به دلیل محرومیت)

منبع متن : طرفداری

فول مچ منچستر یوتایتد – زسکا مسکو

(Visited 14 times, 1 visits today)

شما ممکن است علاقه مند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *